| Customization: | Available |
|---|---|
| Style: | Chinese, Western |
| Certification: | LFGB, FDA |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | Candy-colored portable travel silicone folding cup |
| Material | silicoen |
| Model Number | GP-B0010 |
| Heat resistant | -40- +230°C |
| Type | cup |
| Feature | eco-friendly |
| Brand | ODM / OEM |
| Place of Origin | Zhongshan,Guangdong, China (Mainland) |
| Certification | FDA, LFGB, SGS |
| Usage | Drinking |
| Supply Ability | 10000Piece/Pieces per Month |
| Weight | 60g |
| Size | 7.8*7.5*4.3cm |
| Color | blue, pink, green, yellow or customized color |
| MOQ | 100pcs |
| Package | Opp bag / box/as customized |
| Port | zhongshan |
| payment | T/T,Trade assurance,LC, paypal, Western Union |
| FOB(USD) | $0.65 |
| Productions lead time | Normally 20-25 days,final delivery depends on quantity |