|
Still deciding? Get samples of $ !
Order Sample
|
| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Organic Silicone |
| Application: | Household, Medical, Adult |
| Shipping Cost: | Contact the supplier about freight and estimated delivery time. |
|---|
| Payment Methods: |
|
|---|---|
| Support payments in USD |
| Secure payments: | Every payment you make on Made-in-China.com is protected by the platform. |
|---|
| Refund policy: | Claim a refund if your order doesn't ship, is missing, or arrives with product issues. |
|---|
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | silicone woman urinals |
| Material | Silicone |
| Model Number | GP-G0022 |
| Heat resistant | -40- +230°C |
| Type | personal |
| Feature | Soft,Convenience,Portable |
| Brand | ODM / OEM |
| Place of Origin | Zhongshan,Guangdong, China (Mainland) |
| Certification | FDA, LFGB, SGS |
| Usage | outdoor,Hiking,travel,Camping |
| Supply Ability | 10000Piece/Pieces per Month |
| Weight | 70g |
| Size | 150*90mm |
| Color | purple,pink |
| MOQ | 500pcs |
| Customer LOGO acceptable,may add any print informations as customer | |
| Package | Opp bag / box/as customized |
| Port | shenwan |
| payment | T/T,Trade assurance,LC, paypal, Western Union |
| Productions lead time | Normally 20-25 days,final delivery depends on quantity |
| Product Description | 1. Silicone material 2. Soft,Convenience,Portable 3. Suitable for outdoor,Hiking,travel,Camping |