| Customization: | Available |
|---|---|
| Material: | Silicon |
| Feature: | With Cover |
Suppliers with verified business licenses
Audited by an independent third-party inspection agency
| Name | Silicone popsicle mould |
| Material | Silicone |
| Model Number | GP-E0020 |
| Heat resistant | -40- +230°C |
| Type | popsicle mould |
| Feature | eco-friendly |
| Brand | ODM / OEM |
| Place of Origin | Zhongshan,Guangdong, China (Mainland) |
| Certification | FDA, LFGB, SGS |
| Supply Ability | 10000Piece/Pieces per Month |
| Weight | 25g |
| Size | 150*135*35mm |
| Color | Red, orange, green, blue, yellow, purple |
| MOQ | 100pcs |
| Package | Opp bag / box/as customized |
| Port | zhongshan, shenzhen |
| payment | T/T,Trade assurance,LC, paypal, Western Union |